معترضان به قیمت 207 صندوقدار خواستار رسیدگی سریع مسئولان شدند

دسته بندی     خبرهای داغ ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۲
معترضان به قیمت 207 صندوقدار خواستار رسیدگی سریع مسئولان شدند

شماری از خریداران شرکت ایران خودرو که هفته گذشته در اعتراض به قیمت متفاوت ۲ مدل پژو ۲۰۷ اتوماتیک برابر ساختمان اصلی وزارت صنعت، معدن و تجارت تجمع کرده بودند، امروز (شنبه) بار دیگر با حضور در این محل، خواستار رسیدگی وزارتخانه به خواسته خود شدند.

این معترضان که حدود 100 نفر بودند با در دست داشتن پارچه نوشته ها و دست نوشته هایی، مراتب اعتراض خود را نسبت به «ناعدالتی در صدور دعوتنامه خودروی پژو 207 صندوق دار اتوماتیک» اعلام کردند.
خریداران معترض می گفتند، «در حالی که امسال از سوی رهبر معظم انقلاب به «حمایت از کالای ایرانی» نامگذاری شده، چرا باید شرکت ایران خودرو بابت اضافه کردن صندوق به پژو 207 اتوماتیک مبلغ 50 میلیون تومان اضافه درخواست کند.»
برپایه این گزارش، اکنون ایران خودرو پژو 207 اتوماتیک را با قیمت 54 میلیون تومان و مدل صندوق دار آن را 104 میلیون تومان به فروش می رساند.
دوشنبه اول بهمن ماه وزیر صنعت، معدن و تجارت پس از حضور در جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی درباره تصمیم اتخاذ شده برای ساماندهی مشکلات موجود در بازارخودرو اعلام کرد: خودروسازان موظفند تعهداتشان درباره خودروهایی پیش فروش شده به صورت قطعی را انجام دهند و تردیدی در این مطلب وجود ندارد. | ایرنا | 

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

نظری یافت نشد.