تجمع معترضان به صندوق 50 میلیونی 207 صندوقدار !

دسته بندی     خبرهای داغ ۰۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۰
تجمع معترضان به صندوق 50 میلیونی 207 صندوقدار !

با توجه به اینکه تمام حواله‌های عادی خودروهای سایپا و ایران خودرو تا تاریخ 30 دی ماه شامل افزایش قیمت نمی‌شود، ثبت نام کنندگان 207 صندوقدار که قبلا تکمیل وجه کرده و خودروی خود را نیز تحویل گرفته‌اند صبح امروز دست به اعتراض زده و خواستار تجدید نظر در نحوه قیمتگذاری پژو 207 صندوقدار شدند.

پژو 207 صندوقدار هم اکنون 104 میلیون تومان توسط ایران خودرو قیمتگذاری شده است.

معترضان می گویند اسفندماه سال گذشته نسبت به ثبت نام خرید این خودرو اقدام کردند و قرار بود در خرداد، تیر، مرداد و شهریور امسال تحویل داده شود.

آنها معترضند: ایران خودرو نه تنها خودروها در زمان مقرر تحویل نداده است؛ بلکه پس از چند ماه تاخیر، آذرماه امسال قیمت 104 میلیون تومان برای خودروی 207 صندوقدار تعیین کرده اند.

این مشتریان ایران خودرو با بیان اینکه زمان تحویل خودروی 207 صندوقدار خرداد بوده نه آذرماه، می گویند: نرخ این خودرو باید با قیمت خردادماه محاسبه شود.

معترضان بیش از هر چیز بر تفاوت 50 میلیون تومانی قیمت نمونه صندوقدار این خودرو با نمونه هاچ بک اعتراض دارند؛ آنها در پلاکاردهایی که در دست گرفته اند، تصویری از خودروی 207 صندوقدار را کنار نمونه «هاچ بک» آن قرار داده و نوشته اند، قیمت کل خودروی 207 بدون صندوق 54 میلیون تومان است و فقط صندوق این خودرو 50 میلیون تومان قیمتگذاری شده است.

 در یک ماهه اخیر، شماری از مشتریان شرکت های خودروسازی در اعتراض ها به افزایش قیمت برخی از خودروها، مقابل ساختمان اصلی وزارت صنعت، معدن و تجارت تجمع کردند.

o2u_4.jpg

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

نظری یافت نشد.